wtorek, 2 czerwca 2020

Twin Cities w ogniu

Tylko co zwrocilem uwage na nieusuwalne sprzecznosci jakie istnieja miedzy elita a trzoda narodowa kiedy zycie w Minneapolis dostarczylo nowego dowodu dla tej tezy. Pretekstem do starc , grabiezy mienia i podpalen dostarczyla chyba przypadkowa likwidacja czarnego wykidajly przez jego bialego kolege po fachu ale takze pelnoetatowego policjanta miaste Minneapolis, ktory wraz z trzema kolegami zostal wezwany przez sprzedawce sklepu na pomoc. Powodem bylo uzycie sfalszowanego banknotu 20sto dolarowego dla zakupu paczki papierosow.  Oskarzony stawial opor podczas aresztowania i byl po zazyciu amfetaminy wiec zostal zbrutalizowany oraz podduszony . W wyniku tych obrazen zmarl w szpitalu. Moim zdaniem wielkiej szkody mie bylo - takich jak on czarnych osilkow jest na peczki- ale sam fakt posluzyl za pretekst do znacznie powazniejszych szkod i zaburzen porzadku publicznego w obu miastach oraz na peryferiach. Glownym motywem bylo oczywiscie typowe dla goracych, murzynskich lat okradanie sklepow przemyslowych (np Target czy Macy) oraz spozywczych (Cub Foods itp ) a ambitniejsi  rewolucjonisci lupili apteki i sklepy jubilerskie. Do tego przylaczyli sie piromaniacy i inni przedstawiciele bezrobotnej obecnie trzody narodowej, ktorzy pod pretekstem swiecenia pamieci robia wszystko aby zupelnie zdezorganizowac normalne zycie w miescie. Jesli tak dalej pojdzie to rozruchy, ktore przeniosly sie juz do innych miast w USA powieksza i tak powazne szkody jakie juz dokonala zupelnie niepotrzebna walka z wirusem covid 19. Jak sie wydaje, za cala rewolta trzody stoja lewackie i anrchistyczne organizacje, ktore dostarczaja pomyslu i dowodzenia. Jak to sie skonczy -trudno przewidziec. Jesli wszystkie sklepy zostana obrabowane to zapewne zamieszki przeniosa sie na dzielnice bogatszych osiedli. Ja chwilowo spie z rewolwerem pod poduszka.

14 komentarzy:

Bobola pisze...

Jak wielokrotnie pisalem laczenie populacji odrebnych rasowo i kulturowo jest szmodliwe dla trwalosci panstwa. W Polsce najbardziej szkodliwym skladnikiem sa Zydzi.
Obecnie zinfiltrowali oni elite panstwa przejmujac wazne stanowiska panstwowe i prowadzc kraj na manowce. Ale swoj wklad do desintegracji Polski maja takze Rusini i Niemcy. Niestety nie ma w Polsce obecnie partii narodowej. Obecna koalicja jest tez przejeta przez elementy rasowo obce co widac po twarzach "wodzow" tej organizacji.

Przemo pisze...

Taki rewolwer to jest chuj@ warty. Takie czarnoprochowce musza kupowac Polacy, rozbrojeni przez politykow. Do trzymania pod poduszką się nie nadają, ponieważ spłonki łapią wilgoć i stają się bezwartościowe. Poza tym ładowanie po 6 strzałach zabiera wieczność.

Kup Pan lepiej coś strzelającego nabojem zespolonym.

Doxa

Anonimowy pisze...

@Autor:"Niestety nie ma w Polsce obecnie partii narodowej"

Myli się Pan. Jest konglomerat partii narodowych (ONR i reszta) tylko jest jeszcze słaby. Ma poparcie na poziomie ~7% ale to się zmienia. Obecnie jej kandydatem na prezydenta jest Krzysztof Bosak. Polityka PiS, który (werbalnie) jest patriotyczny paradoksalnie wzmocniła środowiska narodowe, a one zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa idącego ze strony Żydów.

Bobola pisze...

@Przemo
Ten rewolwer jest modelem Colta wz 1881 single action przerobinym przez firme Cuberti na naboj 38 special. Jest to bron , ktora podbila Dziki Zachod. Bardzo celny.

Bobola pisze...

@naiwny

Moze sa partie narodowe ale ich przywodcy nie rozumieja znaczenia tego terminu. Bosak- Zyd z pochodzenia nie jest wlasciwym kandydatem na prezydenta narodowcow. Dmowski przewraca sie w grobie!

Anonimowy pisze...

@Autor:" Bosak- Zyd z pochodzenia ..."
Ważniejsze czy to jest "Żyd z wychowania". Wydaje mi się, że pod tym względem (partie narodowe), to sytuacja w Polsce jest o niebo lepsza niż (np.) w USA. Przecież tam Żydzi kręcą nie tylko biznesem i finansami ale całą polityką amerykańską. Więc nawet jak istnieją jakieś "amerykańskie partie narodowe", to są pod większym wpływem diaspory żydowskiej (przywódcy partyjni) niż w Polsce.

Bobola pisze...

@naiwny

Ja tylko zwracam uwage, ze Polska po roku 90tym jest sterowana przez Zydow umieszczonych na najwyzszych stanowiskach elity politycznej. Partie narodowe powinny starac sie wprowadzic do elity decyzyjnej Polakow czystej rasy a nie obywatgeli polskich pochodzacych z mniejszosci. Mniejszosc zydowskacyganska czy ukrainska ma swoj wlasny punkt widzenia na sprawy krajowe i zagraniczne i moim zdaniem poswieca interes Polski na oltarzu wlasnych marzen.

Anonimowy pisze...

@Autor:... i moim zdaniem poswieca interes Polski na oltarzu wlasnych marzen."
To jest szersze zagadnienie i nie można się ograniczać tylko do różnic narodowych.
Mamy przykłady czysto polskich polityków, którzy poświęcili interes Polski dla własnych (personalnych) korzyści. Np. Tusk dla międzynarodowej kariery w strukturach UE. Politycy "obcego pochodzenia" niekoniecznie są patriotycznie nastawieni do własnych krajów a "raczej zawsze" dbają o własne (rodzinne, klanowe, biznesowe) interesy. Powiedziałbym nawet, że niebezpieczeństwo związane z osiąganiem przez polityków prywatnych korzyści kosztem kraju nie wiąże się z pochodzeniem społecznym, narodowym czy inteligencją. No chyba że mamy do czynienia z czystym przejawem agentury. A i wtedy agenci też pewnie chcą uzyskać jakieś własne korzyści. Tak jest we wszystkich krajach. Np. CIA też ma na koncie afery związane z zarabianiem prywatnych pieniędzy na służbowych stanowiskach. Np. afera iran-contras lub w PRLu "afera żelazo" Oczywiście to się zawsze przedstawia jako działania z pobudek patriotycznych ale ja (jako cynik:) w to nie wierzę.

Hetman Koronny pisze...

@Bobola

Partie narodowe powinny starac sie wprowadzic do elity decyzyjnej Polakow czystej rasy a nie obywateli polskich pochodzacych z mniejszosci.
--------------------------------------------------

Jakim sposobem możemy to zrobić jeżeli prezydent Duda powiedział: "Jeżeli ktoś pyta o krew, to ja się często uśmiecham i mówię: to mi pokażcie Polaka, który jest w stanie na sto procent powiedzieć, że nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii."
Nawet Bobola według powyższej opinii nie spełnia swojego wymogu na pretendenta do elity politycznej państwa.

Bobola pisze...

@Hetman
Prezydent Duda nie jest dostatecznie wyksztalcony aby wypowiadac takie sady. Analiza genetyczna precyzyjnie okresla jaki genotypjest dominujacy i jakie sa wklady innych genotypow. O ile wim przeciethy wklad zydowskiej "krwi" u Polakow wynosi okolo 6%. U
mnie istnieje wyjatkowo maly wklad zydowski bo tylko 0.3%. W mojej rodzinie Zydow nie lubiano. Moj kod genetyczny to R1b1 b2 a1 a2 d ... . Polacy to w wiekszosci czlonkowie grupy aryjskie (R) ;R1a. Oczywiscie nie ma obecnie ludzi w Polsce , ktorzy sa czystej rasy ale genotyp R1 a jest typowy dla Polakow z dziaga pradziada.
Ja jako obrabowany z majtku rodowego przez polski lud arystokrata nie moge pretendowac do elity polityczjej panstwa , ktora to elita wywodzi sie z plebsu.

Hetman Koronny pisze...

@Bobola

nie moge pretendowac do elity polityczjej panstwa , ktora to elita wywodzi sie z plebsu
----------------------------------------------------------------------------------------
W związku z tymi słowami przypomniała mi się sytuacja jaką opisał w swych pamiętnikach Wincenty Witos po przewrocie majowym. Pozwolę sobie zacytować:
"...Poza tym jestem przekonany, że największym kamieniem obrazy było jednak moje pochodzenie. O tym można się było przekonać z zachowania się wielkich i małych ziemian, chłopów, urzędników, inteligencji, robotników, konserwatystów i demokratów, że im jednak ktoś "z pańska" potrzebny i że równość stanów i obywateli istnieje, ale tylko na papierze.
O nienawiści i pogardzie do chłopów, i to wszystkich razem, można się było przekonać naocznie po przewrocie majowym, gdy z ust jednego z jego twórców padł pod ich adresem szorstki i twardy rozkaz: "Precz stąd , idźcie do gnoju!" Dodać należy, że ten przykry afront spotkał chłopów będących gorącymi zwolennikami przewrotu, co do Warszawy przybyli z wyrażeniem czołobitności swoim nowym władcom..."
Boboli również ktoś z "z pańska potrzebny" aby Polsce i narodowi polskiemu jako elita dobrze przewodzić ?

PawelW pisze...

A moja grupa to J2a4h2, a z dziada pradziada pochodzę z Podkarpacia i jestem w stanie po parafialnych wpisach prześledzić przodków do mniej więcej 1750 roku. I zonk. Więc kryterium genetyczne można sobie w kieszeń schować.

plop pisze...

"Precz stąd , idźcie do gnoju!"
gdzie ten fragment mozna znaleźć

Hetman Koronny pisze...

@plop
Cytat pochodzi ze wspomnień Wincentego Witosa: "Moje wspomnienia", Część I, Warszawa 1998, str. 26